Longines Dolcevita női karóra L5.258.5.71.7
  1. Elegance
  1. Órák
  2. Longines
  3. Elegance
Cikkszám:
L52585717
Utolsó darab
Garancia:
36 hónap
Vízállóság:
30 m
Szerkezet típusa:
Kvarc
Tok átmérő:
17,7 mm
Tok anyaga:
Acél
További adatok
Adatok
Gyártó:
Longines
Kijelző típusa:
Analóg
Tok magasság:
5,7 mm
Tok szélessége:
27 mm